Гаманець шкіряний жіночий
419 ₴
- В наявності
- Код: 222
Гаманець шкіряний жіночийВ наявності
419 ₴
+380 (50) 820-52-18
- +380 (99) 235-82-15
- +380 (67) 379-15-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий гаманець із натуральної шкіри
Маленький гаманець для грошей. дуже зручний для монет.
Гаманець має два відділи на поцілуйчиках і одне відділення на молнії.
Розмір 11*9*2см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴

