Недорога чоловіча сумка з натуральної шкіри. Середнього розміру 23*18*8см.
Сумка має багато практичних відділів і кішень, в які зручно розмістити всі особисті речі - документи, ключи, гаманець, окуляри.... все, що потрібно мати при собі , виходячи на вулицю.
Інтернет-магазин Sonataprom.com.ua пропонує в широкому асортименті шкіряні чоловічі сумки, барсетки, гаманці, обкладинки.. та багато інших аксесуарів для повсякденного життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴









