
Гаманець із затискачем для грошей шкіряний
519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 133
+380 (50) 820-52-18
- +380 (99) 235-82-15
- +380 (67) 379-15-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець із затискачем для грошей шкіряний
Шкіряний затискач для грошей. Натуральна високоякісна шкіра теляти (фактура гладка). Купюри тримаються на металевому затискачі. Колір чорний. Розмір габаритний 10,5*7,6*0,7 см (довжина * висота*товщина). Є 3 кишеньки для карток. Компактна та практична модель затискача для грошей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір | чорний, червоний, коричневий, синій, коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴









