Маленька сумочка гаманець для прихованого носіння
Незамінна річ у дорозі, у подорожі, на прогулянці... в укритті на випадок тривоги...
Прекрасно підійде як для дорослого, так і для дитини.
Легка, м'яка та практична. За потреби з нею можна навіть спати, наприклад, у поїзді... Міцний шнурок надійно прикріплений до сумки.
Розмір 18,5*14*1см.
Два відділення на блискавках.
Водовідштовхувальний матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴






