Обкладинка шкіряна для пенсійного універсальна
419 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0403
Обкладинка шкіряна для пенсійного універсальнаГотово до відправки
419 ₴
+380 (50) 820-52-18
- +380 (99) 235-82-15
- +380 (67) 379-15-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка шкіряна універсальна
Обкладинка з натуральної шкіри (шкіра гладка Кайзер) має три кишеньки — одне велике віконце прозоре під пластиком розміром 78 мм * 112 мм (розмір пенсійного посвідчення або автодокументу в ламінаті), та дві бічні кишеньки з глухим віконцем розміром 90*60 мм (розмір банківської картки).
Обкладинка підійде для пенсійного посвідчення, автодокументів, муніципальні картки, пропуску або іншого відповідного за розміром документа.
Обкладинка фіксується хлястиком на кнопочці.
Інтернет-магазин Sonataprom.com.ua пропонує в широкому асортименті шкіряні обкладинки на різні типи документів українського виробництва — на паспорт, автодокументи, військовий квиток, посвідчення офіцера, документи мисливця,ндуруру та інше...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴

